Βουλευτές


Επιλέξτε βουλευτή για να δείτε την πορεία του από τη μεταπολίτευση και μετά



Περίoδος Ημ/νία Περιφέρεια Kοιν. ομάδα Περιγραφή
Δ' (02/06/1985 - 02/06/1989) 20/12/1986 Α' ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Aντικατέστησε: Ανδριανόπουλος Ανδρέας Ιωάννη
(Λόγω:Παραίτησης από το Βουλευτικό Αξίωμα)
ΣΤ' (05/11/1989 - 12/03/1990) 05/11/1989 Α' ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Εκλογής