Βουλευτές


Επιλέξτε βουλευτή για να δείτε την πορεία του από τη μεταπολίτευση και μετά



Περίoδος Ημ/νία Περιφέρεια Kοιν. ομάδα Περιγραφή
Θ΄ (22/09/1996 - 14/03/2000) 22/09/1996 ΛΕΥΚΑΔΟΣ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Εκλογής
Ι' (09/04/2000 - 11/02/2004) 09/04/2000 ΛΕΥΚΑΔΟΣ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Εκλογής
Ι' (09/04/2000 - 11/02/2004) 18/07/2002 ΛΕΥΚΑΔΟΣ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Απεβίωσε
(αντικαταστάτης: Κτενάς Γεώργιος Χρήστου)