Βουλευτές


Επιλέξτε βουλευτή για να δείτε την πορεία του από τη μεταπολίτευση και μετά



Περίoδος Ημ/νία Περιφέρεια Kοιν. ομάδα Περιγραφή
Η' (10/10/1993 - 24/08/1996) 10/10/1993 ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Εκλογής
Θ΄ (22/09/1996 - 14/03/2000) 22/09/1996 ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Εκλογής
Ι' (09/04/2000 - 11/02/2004) 09/04/2000 ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Εκλογής
ΙΑ' (07/03/2004 - 18/08/2007) 07/03/2004 ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Εκλογής
ΙΒ' (16/09/2007 - 07/09/2009) 16/09/2007 ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Εκλογής
ΙΓ΄ (04/10/2009 - 11/04/2012) 04/10/2009 ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Εκλογής
ΙΔ΄ (06/05/2012 - 19/05/2012) 06/05/2012 ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Εκλογής
ΙΕ΄ (17/06/2012 - 31/12/2014) 17/06/2012 ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Εκλογής
ΙΕ΄ (17/06/2012 - 31/12/2014) 28/03/2013 ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Απεβίωσε
(αντικαταστάτης: Μακρή Ζωή (Ζέττα) Μιχαήλ)