COMMISSIONS PARLEMENTAIRES



- Υποεπιτροπή με θέμα «Το χρέος και η απομείωσή του» ( COMMISSIONS PERMANENTES )

Υποεπιτροπή με θέμα «Το χρέος και η απομείωσή του» της Διαρκούς Επιτροπής Οικονομικών Υποθέσεων.

Committees


PositionPartis politiquesNomContact Info
MembreSYRIZA (Coalition de la gauche radicale)Antoniou Christos
MembreSYRIZA (Coalition de la gauche radicale)Balaouras Gerasimos balmak@yahoo.com
MembreSYRIZA (Coalition de la gauche radicale)Bgialas Christos cbgialas@gmail.com
MembreSYRIZA (Coalition de la gauche radicale)Bolaris Markos http://www.bolaris.gr
bolaris@parliament.gr bolaris@otenet.gr
MembreSYRIZA (Coalition de la gauche radicale)Gakis Dimitrios http://dimitrisgakis.blogspot.gr
dgakis@otenet.gr dgakis@parliament.gr
MembreSYRIZA (Coalition de la gauche radicale)Giannakidis Eystathios
MembreSYRIZA (Coalition de la gauche radicale)Mardas Dimitrios www.mardas.eu
d.mardas@parliament.gr
MembreSYRIZA (Coalition de la gauche radicale)Pavlidis Konstantinos
MembreSYRIZA (Coalition de la gauche radicale)Pratsolis Anastasios (Tasos)
MembreSYRIZA (Coalition de la gauche radicale)Vagionaki Eyangelia (Valia) https://www.facebook.com/valia.vagionaki/
e.vagionaki@parliament.gr
MembreN.D. (Nouvelle Démocratie)Karasmanis Georgios karasmanis@parliament.gr
MembreN.D. (Nouvelle Démocratie)Staikouras Christos http://www.cstaikouras.gr
cstaik@parliament.gr
MembreN.D. (Nouvelle Démocratie)Stamatis Dimitrios d.stamatis@parliament.gr
MembreN.D. (Nouvelle Démocratie)Vesyropoulos Apostolos http://vesiropoulos.blogspot.com
vesiropoulos@gmail.com
MembreN.D. (Nouvelle Démocratie)Vlachos Georgios http://www.gvlahos.gr
gvlahos@ath.forthnet.gr
MembreCOALITION DEMOCRATIQUE (Mouvement Socialiste Panhellénique - Gauche Démocratique)Koutsoukos Giannis ttp://www.koutsoukosgiannis.gr
j.koutsoukos@parliament.gr
MembreLAIKOS SYNDESMOS- CHRYSSI AVGI (Ligue du Peuple - Aube Dorée)Karakostas Evangelos e.karakostas@parliament.gr
MembreANEL Grecs Indépendants - Alliance démocratique national patriotiqueKatsikis Konstantinos katsikiskostas1960@yahoo.gr k.katsikis@parliament.gr
MembreTO POTAMI - La Rivière Amyras Georgios
MembreUnion des Centristes Kavadellas Dimitrios





Back