COMMISSIONS PARLEMENTAIRES



Διακομματική Επιτροπή για τη διεκδίκηση των γερμανικών αποζημιώσεων ( COMMITTEES ON MATTERS OF NATIONAL SIGNIFICANCE OR GENERAL INTEREST )

Διακομματική Επιτροπή για τη διεκδίκηση των γερμανικών αποζημιώσεων

Committees


PositionPartis politiquesNomContact Info
PrésidentN.D. (Nea Demokratia)Tzavaras Konstantinos http://www.k-tzavaras.gr
tzavaras@parliament.gr
SecrétairePA.SO.K. (Mouvement socialise panhellénique)Saltouros Dimitrios
MembreSYRIZA (Coalition de la gauche radicale)Kanellopoulou Maria maria.kanello@gmail.com
MembreSYRIZA (Coalition de la gauche radicale)Konstantopoulou Zoé
MembreSYRIZA (Coalition de la gauche radicale)Kouroumplis Panagiotis http://www.kouroumplis.gr
panagiotis@kouroumplis.gr kouroumplis@parliament.gr
MembreN.D. (Nea Demokratia)Karagkounis Konstantinos
MembreN.D. (Nea Demokratia)Kefalogiannis Ioannis http://www.gianniskefalogiannis.gr
g.kefalogiannis@parliament.gr
MembreN.D. (Nea Demokratia)Koutsoumpas Andreas
MembreN.D. (Nea Demokratia)Kyriazidis Dimitrios dimitris@kyriazidis.com
MembreN.D. (Nea Demokratia)Ntavlouros Athanasios
MembreN.D. (Nea Demokratia)Stylios Georgios
MembreN.D. (Nea Demokratia)Voultepsi - Sofia info@elzoni.gr
MembreLAIKI ENOTITAStathas Ioannis
MembreLAIKOS SYNDESMOS- CHRYSSI AVGI (Ligue du Peuple - Aube Dorée)Panagiotaros Ilias
MembreK.K.E (Parti Communiste Grec)Chalvatzis Spyridon
MembreANEL Grecs Indépendants - Alliance démocratique national patriotiqueKollia-Tsaroucha Maria maria@kollia.gr minister@mathra.gr
MembreDIM.AR (Gauche Démocratique)Tsoukalis Nikolaos http://ntsoukalis.blogspot.com
n.tsoukalis@gmail.com
MembreDéputés démocratiques indépendantsStavrogiannis Nikolaos Nikos@Stavrogiannis.gr
MembrePA.SO.K. (Mouvement socialise panhellénique)Triantafyllos Konstantinos





Back