Βουλευτές


Επιλέξτε βουλευτή για να δείτε την πορεία του από τη μεταπολίτευση και μετά



Περίoδος Ημ/νία Περιφέρεια Kοιν. ομάδα Περιγραφή
Η' (10/10/1993 - 24/08/1996) 10/10/1993 ΧΙΟΥ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Εκλογής
Θ΄ (22/09/1996 - 14/03/2000) 22/09/1996 ΧΙΟΥ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Εκλογής
Ι' (09/04/2000 - 11/02/2004) 09/04/2000 ΧΙΟΥ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Εκλογής