Βουλευτές


Επιλέξτε βουλευτή για να δείτε την πορεία του από τη μεταπολίτευση και μετά



Περίoδος Ημ/νία Περιφέρεια Kοιν. ομάδα Περιγραφή
ΙΑ' (07/03/2004 - 18/08/2007) 07/03/2004 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Εκλογής
ΙΒ' (16/09/2007 - 07/09/2009) 16/09/2007 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Εκλογής
ΙΓ΄ (04/10/2009 - 11/04/2012) 04/10/2009 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Εκλογής
ΙΓ΄ (04/10/2009 - 11/04/2012) 12/02/2012 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Ετέθη εκτός Κοινοβουλευτικής Ομάδας
ΙΓ΄ (04/10/2009 - 11/04/2012) 04/04/2012 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Προσχώρησης / Επανένταξης σε Κ.Ο
ΙΣΤ΄ (25/01/2015 - 28/08/2015) 25/01/2015 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Εκλογής
ΙΖ΄ (20/09/2015 - ) 20/09/2015 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Εκλογής