Βουλευτές


Επιλέξτε βουλευτή για να δείτε την πορεία του από τη μεταπολίτευση και μετά



Περίoδος Ημ/νία Περιφέρεια Kοιν. ομάδα Περιγραφή
Γ' (18/10/1981 - 07/05/1985) 18/10/1981 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Εκλογής
Δ' (02/06/1985 - 02/06/1989) 02/06/1985 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Εκλογής
Ζ' (08/04/1990 - 11/09/1993) 08/04/1990 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Εκλογής
Η' (10/10/1993 - 24/08/1996) 10/10/1993 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Εκλογής
Θ΄ (22/09/1996 - 14/03/2000) 22/09/1996 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Εκλογής