Βουλευτές


Επιλέξτε βουλευτή για να δείτε την πορεία του από τη μεταπολίτευση και μετά



Περίoδος Ημ/νία Περιφέρεια Kοιν. ομάδα Περιγραφή
Β' (20/11/1977 - 19/09/1981) 20/11/1977 ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΙΣ Εκλογής
Γ' (18/10/1981 - 07/05/1985) 18/10/1981 ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Aντικατέστησε: Σιούφας Δημήτριος Γεωργίου
(Λόγω:Έκπτωσης Βουλευτικού Αξιώματος)