Βουλευτές


Επιλέξτε βουλευτή για να δείτε την πορεία του από τη μεταπολίτευση και μετά



Περίoδος Ημ/νία Περιφέρεια Kοιν. ομάδα Περιγραφή
ΙΓ΄ (04/10/2009 - 11/04/2012) 09/02/2010 Β' ΑΘΗΝΩΝ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Aντικατέστησε: Δαμανάκη Μαρία Θεοδώρου
(Λόγω:Παραίτησης από το Βουλευτικό Αξίωμα)
ΙΓ΄ (04/10/2009 - 11/04/2012) 12/02/2012 Β' ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Ετέθη εκτός Κοινοβουλευτικής Ομάδας