Βουλευτές


Επιλέξτε βουλευτή για να δείτε την πορεία του από τη μεταπολίτευση και μετά



Περίoδος Ημ/νία Περιφέρεια Kοιν. ομάδα Περιγραφή
Η' (10/10/1993 - 24/08/1996) 10/10/1993 ΡΟΔΟΠΗΣ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Εκλογής
Θ΄ (22/09/1996 - 14/03/2000) 20/12/1999 ΡΟΔΟΠΗΣ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Aντικατέστησε: Τσετινές Δημήτριος Ανέστη
(Λόγω:Απεβίωσε)