Βουλευτές


Επιλέξτε βουλευτή για να δείτε την πορεία του από τη μεταπολίτευση και μετά



Περίoδος Ημ/νία Περιφέρεια Kοιν. ομάδα Περιγραφή
Η' (10/10/1993 - 24/08/1996) 31/12/1994 ΛΑΡΙΣΗΣ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Aντικατέστησε: Φλώρος Ιωάννης Νικολάου
(Λόγω:Έκπτωσης Βουλευτικού Αξιώματος)
Η' (10/10/1993 - 24/08/1996) 13/12/1995 ΛΑΡΙΣΗΣ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Έκπτωσης Βουλευτικού Αξιώματος
(αντικαταστάτης: Καραμπάτσας Ιωάννης Κωνσταντίνου)