Βουλευτές


Επιλέξτε βουλευτή για να δείτε την πορεία του από τη μεταπολίτευση και μετά



Περίoδος Ημ/νία Περιφέρεια Kοιν. ομάδα Περιγραφή
Α' (17/11/1974 - 22/10/1977) 14/11/1974 ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Εκλογής
Β' (20/11/1977 - 19/09/1981) 20/11/1977 ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Εκλογής
Γ' (18/10/1981 - 07/05/1985) 18/10/1981 ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Εκλογής
Δ' (02/06/1985 - 02/06/1989) 02/06/1985 ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Εκλογής