Βουλευτές


Επιλέξτε βουλευτή για να δείτε την πορεία του από τη μεταπολίτευση και μετά



Περίoδος Ημ/νία Περιφέρεια Kοιν. ομάδα Περιγραφή
Β' (20/11/1977 - 19/09/1981) 20/11/1977 ΑΡΤΗΣ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Εκλογής
Δ' (02/06/1985 - 02/06/1989) 02/06/1985 ΑΡΤΗΣ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Εκλογής