Βουλευτές


Επιλέξτε βουλευτή για να δείτε την πορεία του από τη μεταπολίτευση και μετά



Περίoδος Ημ/νία Περιφέρεια Kοιν. ομάδα Περιγραφή
Ι' (09/04/2000 - 11/02/2004) 09/04/2000 Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Εκλογής
ΙΑ' (07/03/2004 - 18/08/2007) 07/03/2004 Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Εκλογής
ΙΓ΄ (04/10/2009 - 11/04/2012) 04/10/2009 Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Εκλογής
ΙΓ΄ (04/10/2009 - 11/04/2012) 19/06/2011 Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Απεβίωσε
(αντικαταστάτης: Ιγνατιάδης Θεόδωρος Γεωργίου)