Βουλευτές


Επιλέξτε βουλευτή για να δείτε την πορεία του από τη μεταπολίτευση και μετά



Περίoδος Ημ/νία Περιφέρεια Kοιν. ομάδα Περιγραφή
Γ' (18/10/1981 - 07/05/1985) 18/10/1981 ΛΑΡΙΣΗΣ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Εκλογής
Δ' (02/06/1985 - 02/06/1989) 02/06/1985 ΛΑΡΙΣΗΣ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Εκλογής
Η' (10/10/1993 - 24/08/1996) 10/10/1993 ΛΑΡΙΣΗΣ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Aντικατέστησε: Παπαβασιλείου Δημήτριος Κωνσταντίνου
(Λόγω:Έκπτωσης Βουλευτικού Αξιώματος)