Βουλευτές


Επιλέξτε βουλευτή για να δείτε την πορεία του από τη μεταπολίτευση και μετά



Περίoδος Ημ/νία Περιφέρεια Kοιν. ομάδα Περιγραφή
Γ' (18/10/1981 - 07/05/1985) 18/10/1981 ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Εκλογής
Δ' (02/06/1985 - 02/06/1989) 02/06/1985 ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Εκλογής
Δ' (02/06/1985 - 02/06/1989) 27/01/1986 ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Απεβίωσε
(αντικαταστάτης: Ζιάγκας Ιωάννης Δημητρίου)