Βουλευτές


Επιλέξτε βουλευτή για να δείτε την πορεία του από τη μεταπολίτευση και μετά



Περίoδος Ημ/νία Περιφέρεια Kοιν. ομάδα Περιγραφή
Θ΄ (22/09/1996 - 14/03/2000) 22/09/1996 Β' ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Εκλογής
Θ΄ (22/09/1996 - 14/03/2000) 16/04/1997 Β' ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Έκπτωσης Βουλευτικού Αξιώματος
(αντικαταστάτης: Νεράντζης Αναστάσιος Δημητρίου)
Ι' (09/04/2000 - 11/02/2004) 09/04/2000 Β' ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Εκλογής
Ι' (09/04/2000 - 11/02/2004) 19/09/2001 Β' ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Έκπτωσης Βουλευτικού Αξιώματος
(αντικαταστάτης: Καψής Γιάννης Παντελή)