Βουλευτές


Επιλέξτε βουλευτή για να δείτε την πορεία του από τη μεταπολίτευση και μετά



Περίoδος Ημ/νία Περιφέρεια Kοιν. ομάδα Περιγραφή
ΙΑ' (07/03/2004 - 18/08/2007) 07/03/2004 ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Εκλογής
ΙΓ΄ (04/10/2009 - 11/04/2012) 04/10/2009 ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Εκλογής