Οργάνωση & Λειτουργία : Ολομέλεια

Σύνθεση Προηγούμενων Περιόδων


Για να δείτε συνθέσεις ολομέλειας επιλέξτε την επιθυμητή περίοδο


Τελευταία σύνθεση ολομέλειας ΙΓ΄ Περιόδου (04/10/2009 - 11/04/2012)

Βρέθηκαν 301 Αποτελέσματα | Σελίδα 8 από 16
Ονοματεπώνυμο αύξουσας  Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει
Λεβέντης Αθανάσιος Σωτηρίου ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο)
Λεονταρίδης Θεόφιλος Χρήστου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΣΕΡΡΩΝ
Λιάνης Γεώργιος Θεμιστοκλή ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Λιντζέρης Δημήτριος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Λοβέρδος Ανδρέας Νικολάου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ
Λυκουρέντζος Ανδρέας Θεοφάνη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
Μαγκούφης Χρήστος Ευθυμίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Μαγκριώτης Ιωάννης Αστερίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Μακρυπίδης Ανδρέας Διονυσίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
Μανιάτης Ιωάννης Αναστασίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
Μάντατζη Τσετίν Μουχάμερ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΞΑΝΘΗΣ
Μανωλάκης Άγγελος Χρήστου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Μανωλάκου Διαμάντω Εμμανουήλ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Α' ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Μαργέλης Σπυροπάνος Νικολάου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Μαρίνος Γεώργιος Βασιλείου ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
Μαρκάκης Παύλος Γεωργίου ΛΑ.Ο.Σ. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Μαρκογιαννάκης Χρήστος Εμμανουήλ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΧΑΝΙΩΝ
Μαρκόπουλος Κωνσταντίνος Αθανασίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ - ΠΑΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
Μαυρίκος Γεώργιος Εμμανουήλ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Μεϊμαράκης Ευάγγελος - Βασίλειος Ιωάννη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Εγγραφές: 141 - 160 από 301 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα



Αντικαταστάσεις Βουλευτών κατά τη διάρκεια της Περιόδου

Βρέθηκαν 20 Αποτελέσματα | Σελίδα 2 από 2
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει Αντικαταστάθηκε από
Αρναουτάκης Σταύρος Φωκίωνος ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Μιχελογιαννάκης Ιωάννης Δημητρίου
Ρομπόπουλος Θωμάς Αποστόλου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Τεκτονίδου Κυριακή (Βούλα) Αναστασίου
Τζέκης Άγγελος Κωνσταντίνου
(απεβίωσε στις 19/06/2011)
ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ιγνατιάδης Θεόδωρος Γεωργίου
Φλωρίδης Γεώργιος Διαμαντή ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΙΛΚΙΣ Φραγγίδης Γεώργιος Σταύρου
Νασιώκας Έκτορας Παναγιώτη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΛΑΡΙΣΑΣ Αλεξανδρίδου Βασιλική Παύλου
Λέγκας Νικόλαος Σωτηρίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Σκρέκας Θεόδωρος Κωνσταντίνου
Λαφαζάνης Αργύριος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Κατσαρού Άννα Χρήστου
Σκουλάκης Εμμανουήλ Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΝΙΩΝ Κουρουπάκη Ευαγγελία Σταύρου
Δαμανάκη Μαρία Θεοδώρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ Μίχος Λάμπρος Σπυρίδωνος
Γεωργιάδης Σπυρίδων - Άδωνις Αθανασίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Β' ΑΘΗΝΩΝ Ντουκάκης Μανούσος Ιωάννη
Εγγραφές: 11 - 20 από 20 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα
 
Η Διαδικτυακή Πύλη της Βουλής των Ελλήνων χρησιμοποιεί cookies όπως ειδικότερα αναφέρεται εδώ