Οργάνωση & Λειτουργία : Ολομέλεια

Σύνθεση Προηγούμενων Περιόδων


Για να δείτε συνθέσεις ολομέλειας επιλέξτε την επιθυμητή περίοδο


Τελευταία σύνθεση ολομέλειας ΙΓ΄ Περιόδου (04/10/2009 - 11/04/2012)

Βρέθηκαν 301 Αποτελέσματα | Σελίδα 14 από 16
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα αύξουσας  Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει
Μαργέλης Σπυροπάνος Νικολάου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Πετσάλνικος Φίλιππος Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Χατζή Οσμάν Αχμέτ Ραήφ ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΡΟΔΟΠΗΣ
Πεταλωτής Γεώργιος Στυλιανού ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΡΟΔΟΠΗΣ
Παντούλας Μιχαήλ Χρήστου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Αργύρης Ευάγγελος Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Οικονόμου Αθανάσιος Σωκράτη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Τσόνογλου -Βυλλιώτη Βασιλική Παράσχου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΒΟΙΩΤΙΑΣ
Ραγκούσης Ιωάννης Νικολάου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Παναρίτη Ελένη (Έλενα) Ιωάννου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Μόσιαλος Ηλίας Αρχοντή ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Γερουλάνος Παύλος Μαρίνου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Ρέππας Δημήτριος Παναγιώτη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ
Κωνσταντινόπουλος Οδυσσέας Κωνσταντίνου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ
Κεγκέρογλου Βασίλειος Αλεξάνδρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Παρασύρης Φραγκίσκος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Στρατάκης Εμμανουήλ Σοφοκλή ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Σκραφνάκη Μαρία Γρηγορίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Κουκουλόπουλος Παρασκευάς (Πάρις) Δημητρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ
Βλατής Ιωάννης Νικολάου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ
Εγγραφές: 261 - 280 από 301 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα



Αντικαταστάσεις Βουλευτών κατά τη διάρκεια της Περιόδου

Βρέθηκαν 20 Αποτελέσματα | Σελίδα 2 από 2
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα αύξουσας  Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει Αντικαταστάθηκε από
Σκουλάκης Εμμανουήλ Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΝΙΩΝ Κουρουπάκη Ευαγγελία Σταύρου
Κατσιφάρας Απόστολος Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΧΑΪΑΣ Κυριακοπούλου Μαρία Ηλία
Ρομπόπουλος Θωμάς Αποστόλου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Τεκτονίδου Κυριακή (Βούλα) Αναστασίου
Λαφαζάνης Αργύριος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Κατσαρού Άννα Χρήστου
Ζούνη Παναγιώτα (Πέμη) Λάμπρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΑΘΗΝΩΝ Βαγενά-Κηλαηδόνη Άννα
Δαμανάκη Μαρία Θεοδώρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ Μίχος Λάμπρος Σπυρίδωνος
Τσόκλη Μαρία Γλυκερία (Μάγια) Κωνσταντίνου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Καραπαναγιώτη Τατιάνα Λεωνίδα-Αθανασίου
Αρναουτάκης Σταύρος Φωκίωνος ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Μιχελογιαννάκης Ιωάννης Δημητρίου
Νασιώκας Έκτορας Παναγιώτη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΛΑΡΙΣΑΣ Αλεξανδρίδου Βασιλική Παύλου
Βαρβαρίγος Δημήτριος Αντωνίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ Κλαυδιανού Μαρία Γεωργίου
Εγγραφές: 11 - 20 από 20 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα
 
Η Διαδικτυακή Πύλη της Βουλής των Ελλήνων χρησιμοποιεί cookies όπως ειδικότερα αναφέρεται εδώ