PARLIAMENTARY COMMITTEES



Εξεταστική Επιτροπή για τη διερεύνηση σκανδάλων στον χώρο της Υγείας κατά τα έτη 1997-2014 ( INVESTIGATION COMMITTEES )


Committees


PositionPolitical PartyNameContact Info
ChairmanSYRIZA (Coalition of the Radical Left)Balomenakis Antonis abalomenakis@yahoo.gρ a.balomenakis@parliament.gr
Vice-ChairmanANEXARTITOI ELLINES (Independent Hellenes) National Patriotic Democratic AlliancePapachristopoulos Athanasios
SecretarySYRIZA (Coalition of the Radical Left)Tzamaklis Charilaos www.tzamaklis.gr
c.tzamaklis@parliament.gr harilaw54@gmail.com
MemberSYRIZA (Coalition of the Radical Left)Gkiolas Ioannis i.gkiolas@parliament.gr
MemberSYRIZA (Coalition of the Radical Left)Kavvadia Ioanneta (Anneta) i.kavvadia@parliament.gr
MemberSYRIZA (Coalition of the Radical Left)Lappas Spyridonas lappassp@gmail.com
MemberSYRIZA (Coalition of the Radical Left)Mardas Dimitrios www.mardas.eu
d.mardas@parliament.gr
MemberSYRIZA (Coalition of the Radical Left)Michailidis Andreas press.michailidis@gmail.com
MemberSYRIZA (Coalition of the Radical Left)Morfidis Konstantinos k.morfidis@parliament.gr kostasmorfidis@gmail.com
MemberSYRIZA (Coalition of the Radical Left)Papadopoulos Athanasios (Sakis) apapadopoulos@parliament.gr papad_sak@yahoo.gr
MemberSYRIZA (Coalition of the Radical Left)Theofylaktos Ioannis www.theofilaktos.gr
johntheofilaktos@gmail.com i.theofylaktos@parliament.gr
MemberSYRIZA (Coalition of the Radical Left)Vettas Dimitrios www.facebook.com/d.vettas
dimvett@gmail.com d.vettas@parliament.gr
MemberN.D. (New Democracy)Boukoros Christos boukoros.office@gmail.com chboukoros@gmail.com
MemberN.D. (New Democracy)Georgantas Georgios http://www.georgantas-georgios.gr
georgantas@parliament.gr
MemberN.D. (New Democracy)Kefalogiannis Ioannis http://www.gianniskefalogiannis.gr
g.kefalogiannis@parliament.gr
MemberN.D. (New Democracy)Mitarachi Panagiotis (Notis) http://www.mitarakis.gr/
office@mitarakis.gr contact@mitarakis.gr
MemberN.D. (New Democracy)Vlachos Georgios http://www.gvlahos.gr
gvlahos@ath.forthnet.gr
MemberDEMOCRATIC COALITION (Panhellenic Socialist Movement Democratic Left )Christofilopoulou Paraskevi (Evi) http://www.christofilopoulou.gr
politikografeio@christofilopoulou.gr
MemberLAIKOS SYNDESMOS - CHRYSI AVGI (People’s Association – Golden Dawn)Kasidiaris Ilias
MemberK.K.E. (Communist Party of Greece)Lamproulis Georgios lab_giorgos@hotmail.gr
MemberUNION OF CENTRISTS Fokas Aristeidis aristeidisfokas1@gmail.com
MemberTO POTAMI (The River)Mavrotas Georgios http://www-liee.chemeng.ntua.gr/gm, http://twitte...
mavrotas@chemeng.ntua.gr g.mavrotas@parliament.gr
MemberINDEPENDENTNikolopoulos Nikolaos ninikolopoulos@gmail.com





Back